O nas

Archinatura jest firmą zajmującą się projektowaniem, realizacją i pielęgnacją ogrodów. Łączymy wiedzę z zakresu architektury krajobrazu, architektury wnętrz oraz sztuki, co pozwala nam na wdrażanie śmiałych i niepowtarzalnych rozwiązań.

Nasze projekty powstają w oparciu o wnikliwe analizy miejsc i wsłuchanie się w oczekiwania naszych klientów. Poznając osobiste upodobania, styl życia i osobowość użytkowników szukamy indywidualnych rozwiązań, które sprawdzą się zarówno pod względem wizualnym jak i funkcjonalnym. Zdolność obserwacji przestrzeni jest kluczowa dla powstawania dobrych projektów. Dlatego też staramy się zrozumieć naturę każdego miejsca i zagłębić się w upodobania naszych klientów, ponieważ to połączenie prowadzi do powstania harmonijnej i czytelnej koncepcji. Projektując dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć miejsca niepowtarzalne, które zaangażują myśli i wyobraźnię użytkowników, a także zapewnią poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Podejmujemy się zarówno dużych jak  i małych projektów, ponieważ naszym zadaniem jest zainspirowanie oraz dostarczenie twórczych rozwiązań bez względu na rozmiar powierzonej nam przestrzeni.

 

Pracownia Archinatura

Adam  Zawadzki 601 256 203